KOMPOZYT-EXPO-2020-KRAKOW-POLSKA


Salon klejenia i uszczelniania SEAL-BOND

Od 10 lat są w zakresie tematycznym KOMPOZYT-EXPO®. Ale do tej pory nie zostały w szczególny sposób docenione. W końcu nastał ich czas - czas klejów i uszczelniaczy! Podczas tegorocznej wystawy stworzym dla tego segmentu rynku szczególne miejsce spotkań, prezentacji i dyskusji. Miejsce gdzie producenci i dystrybutorzy materiałów i urządzeń do klejenia i uszczelniania będą mogli zaprezentować swoje rozwiązania potencjalnym odbiorcom.


Do udziału w Salonie zapraszamy producentów i dystrybutorów: klejów przemysłowych, primerów i aktywatorów, uszczelniaczy, maszyn, urządzeń i akcesoriów dla przemysłu wytwórczego, robotów i zrobotyzowanych linii do klejenia, osprzętu, narzędzi ręcznych i środków chemicznych, lakierów i sprzętu do malowania, smarów

zabezpieczających, past silikonowych, środków ochronnych, środków do czyszczenia połączeń uszczelnianych, uszczelnień statycznych: pierścieni, uszczelnień do połączeń rurowych, sznurów elastomerowych, pierścieni oporowych, pokryw gumowych, uszczelnień do złączy śrubowych, uszczelnień dynamicznych, sprzętu BHP​.


Mając na uwadze ofertę Salonu, do jego odwiedzenia zachęcamy przedstawicieli branż: automotive, budowlanej, elektrycznej, kolejowej, konstrukcji stalowych, meblarskiej, 

hydrauliczno-pneumatycznej oraz stolarki otworowej, opakowaniowej, przemysłu maszynowego i elektromaszynowego, tworzyw sztucznych, przemysłu skórzanego, szklarskiej, wodociągowej, a także producentów kotłów oraz systemów grzewczych, klimatyzacji i wentylacji, pomp i zaworów, maszyn spożywczych.


W sprawie szczegółowych informacji, prosimy o kontakt na adres e-mail: kompozyty@targi.krakow.pl