Dołącz do Collab Composites Innovation Hub dla start-upów i MŚP!

08.12.2023

Collab Composite - globalny zasięg, nieograniczone możliwości i zrównoważona przyszłość

x500w-AB-Horiz-RGB.jpg [20.28 KB]

 

Jesteś pionierskim startupem albo małym lub średnim przedsiębiorstwem działającym w branży kompozytów włóknistych? Wyobraź sobie świat, w którym Twoje innowacje rozwijają się, Twoje rozwiązania wywierają wpływ i w którym jesteś liderem zmian w branży. Chcesz mieć opłacalnych klientów? Collab Composite jest dla Ciebie. Zapraszamy również instytucje i badaczy do stawienia czoła naszym wyzwaniom.

Jako start-up działający w dziedzinie kompozytów włóknistych, oferujemy możliwość współpracy z wiodącymi światowymi firmami w celu wspólnego rozwiązywania wyzwań branżowych. Otrzymasz możliwość:

  • Zaprezentowania swoich produktów i usług
  • Wykazania się innowacyjnością
  • Rozpoczęcia dofinansowanych projektów proof-of-concept z partnerami branżowymi
  • Uzyskania dostępu do kompetencji i stanowisk testowych
  • Nawiązania silnych relacji biznesowych
  • Rozbudowanie sieci kontaktów biznesowych
  • Uzyskanie bezpośredniego połączenia z ekspertami Saab i Hitachi Energy, naszego partnera branżowego.

W Collab Composite wierzymy w siłę współpracy i innowacji. Bądź częścią społeczności kształtującej przyszłość kompozytów włóknistych wraz z naszymi partnerami branżowymi Saab i Hitachi Energy. Możesz wpłynąć na zrównoważoną przyszłość i recykling. To Twoja szansa, aby wywrzeć wpływ na branżę.

Jesteś gotowy, aby wyruszyć w tę porywającą podróż? Zgłoś się już teraz i razem zrewolucjonizujmy świat kompozytów włóknistych.

Saab i Hitachi Energy dążą do znalezienia nowych innowacyjnych rozwiązań w zakresie procesów, recyklingu i zrównoważonego rozwoju, a także żywotności i wielofunkcyjnych materiałów. Wyzwania Collab Composites można znaleźć tutaj:

czytaj więcej o collab composites

Masz pytania? Skontaktuj się z nami pod adresem collab@abi.se