KOMPOZYT-EXPO-2020-KRAKOW-POLSKA

Salon LAB-CONTROL

Salon LAB-CONTROL, to przestrzeń w której firmy mogą zaprezentować akcesoria laboratoryjne, aparaturę analityczną, oprogramowanie, sprzęt optyczny
i kontrolno-pomiarowy. W roku 2018 Salon miał swoją premierę i cieszył się zainteresowaniem wśród Zwiedzających. Podczas tegorocznej edycji targów będziemy kontynuować ten projekt.


Do udziału w Salonie zapraszamy: producentów i dystrybutorów: akcesoriów laboratoryjnych, drobnego sprzętu oraz szkła laboratoryjnego, aparatury analitycznej, aparatury do badań własności kompozytów, aparatury do kontroli jakości, oprogramowanie do projektowania kompozytów, sprzętu optycznego, sprzętu kontrolno-pomiarowego substancji chemicznych, odczynników, gazów, testów, oprogramowania dla laboratoriów, profesjonalnych środków czystości i odzieży ochronnej.

Salon odwiedzą przedstawiciele laboratoriów przemysłowych i działów kontroli jakości z branży kompozytów, instytucji i placówek naukowo-badawczych, a także uczelni wyższych.


Dla firm zainteresowanych uczestnictwem w Salonie, przygotowaliśmy specjalne warunki udziału. Oferujemy specjalną przestrzeń targową, która pozwoli w pełni zaprezentować ofertę firmy. W sprawie szczegółowych informacji, prosimy o kontakt na adres e-mail: kompozyty@targi.krakow.pl