Poznaj EXPO Kraków

EXPO Kraków

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków to obiekt dostosowany do szerokiego spektrum wydarzeń, takich jak: targi, kongresy, konferencje, spotkania i prezentacje biznesowe oraz eventy

To nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt, zlokalizowany w przy ul. Galicyjskiej 9. Doskonała komunikacja z dworcem PKP i lotniskiem w Balicach zapewnia dogodny dojazd zarówno komunikacją miejską, jak i prywatnymi pojazdami, na które czeka 700 miejsc parkingowych na terenie obiektu.

W budynku o powierzchni użytkowej 14000 m2 mieszczą się dwie hale z konstrukcjami opartymi na wzmocnionych dźwigarach zamiast filarów, dzięki czemu miejsce wyróżnia się na tle innych tego typu obiektów.

Obiekt wyposażony jest w:

  • zespół sal seminaryjnych i pokojów spotkań o różnych wielkościach, które można modyfikować,
  • restaurację,
  • parking na ponad 700 miejsc,
  • teren pod ekspozycję zewnętrzną.

Więcej o EXPO Kraków

 

Rozgość się w Krakowie!

Kraków jest centrum biznesowym, kulturalnym i naukowym. Znalazł się w finale European Mission Awards 2022 w kategorii Best MICE destination. Wynik nie dziwi, bowiem od lat miasto, jak magnes przyciąga nie tylko turystów, ale i naukowców i przedsiębiorców z najdalszych części świata.

Podróż służbowa do Krakowa to sama przyjemność, podczas której można połączyć przyjemne z pożytecznym! Kraków stanowi doskonały przykład miejsca, które oferuje szeroki wachlarz możliwości w ramach #bleisure travel. Znane z bogatej historii i kultury, Kraków zachwyca swoimi zabytkami, artystycznym duchem i malowniczymi krajobrazami. Po zakończeniu targów, zachęcamy uczestników do odkrywania uroków tego magicznego miasta.

W Krakowie można zwiedzać wiele zabytkowych miejsc, spacerować wąskimi uliczkami Starego Miasta, delektować się lokalną kuchnią w tradycyjnych restauracjach. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Pobierz przewodnik 3 dni po Krakowie

kalendarium wydarzeń w krakowie w październiku