Poznaj rewolucyjne projekty wystawców!

13.09.2023

12. edycja Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® odbędzie się 4-5 października w EXPO Kraków. To najważniejsze wydarzenie branżowe w Europie Środkowo-Wschodniej i jedyne targi w Polsce poświęcone branży kompozytowej.

KOMPOZYT-EXPO® z każdą edycją przyciąga coraz więcej zagranicznych firm, stając się europejskim centrum spotkań branży materiałów i technologii kompozytowych! Po raz pierwszy na targach powstaną dwa Pawilony Narodowe – Iranu oraz Korei Południowej. Własne stoiska mają także firmy z Czech, Szwajcarii, Niemiec, Włoch, Francji czy Wielkiej Brytanii.

Branża kompozytów dynamicznie się rozwija, dlatego podczas targów zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z innowacjami w Strefie Pokazów.

Pierwsze tematy to:

  • Mobilny system do aktywnej termografii C-CheckIR od firmy EC TEST Systems,
  • Przyszłość łodzi rekreacyjnych - projekt łączący wiedzę trzech firm - CS Kompozyty Sp. z o.o., mPower Sp z o.o. oraz Multichem Sp. z o.o,
  • ROHACRYL - nowy produkt piankowy od firmy Evonik,
  • Najnowsze innowacje w materiałach kompozytowych wykorzystujących nanorurki grafenowe Tuball™ - Ravi Mohan Dabral, Director Business Development OCSIAl Europe,
  • Ekonomiczne koło z włókna węglowego realna alternatywa dla aluminium od firmy Fibratech.

Sprawdź harmonogram wystąpień