KOMPOZYT-EXPO 2022

Patroni medialni

Dlaczego KOMPOZYT-EXPO®​? 

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® to jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Wystawa ciągle poszerza swój zakres o nowe dziedziny, dzięki czemu udział w niej umożliwia trzymanie ręki na pulsie innowacji. Kolejna edycja odbędzie się 28-29 września 2022 roku.


KOMPOZYT-EXPO® to kontakty biznesowe, którym towarzyszą prezentacje maszyn w cyklu produkcyjnym, a także bogaty program seminaryjny. Dostrzegają to polscy i zagraniczni specjaliści. Każda edycja Targów skupia coraz większe grono Zwiedzających, którzy reprezentują bardzo różnorodne branże. Gośćmi są przede wszystkim przedstawiciele kadry zarządzającej, specjaliści i inżynierowie, co świadczy o rosnącej potrzebie innowacyjności. Podczas Targów hala wystawiennicza zamienia się w nowoczesną fabrykę. Wystawcy prezentują usługi oraz maszyny w cyklu produkcyjnym na swoich stoiskach oraz w strefie prezentacji technicznych. W jednym miejscu i czasie docierają do tysięcy specjalistów, oszczędzając czas i pieniądze, maksymalizując zyski i wzmacniają swoją konkurencyjność na rynku.

Polska - właściwy kierunek

Polska to doskonałe miejsce do inwestowania i rozwijania biznesu. Polski 38-milionowy rynek zbytu jest jednym z największych w Unii Europejskiej. Dogodne położenie w centrum Europy i na skrzyżowaniu jej głównych szlaków komunikacyjnych sprawia, że z Polski można eksportować towary do wszystkich krajów europejskich i w ten sposób dotrzeć do ponad pół miliarda konsumentów. Wśród głównych partnerów handlowych Polski są m.in.: Niemcy, Chiny, Francja, Wielka Brytania, Włochy, Węgry, Ukraina i Hiszpania. Światowe koncerny chętnie wybierają Polskę jako lokalizację swoich nowych inwestycji w Europie.

LOTNICTWO-AEROSPACE

LOTNICTWO


Wart. sprzedaży: 6,79 mld PLN

Udział w produkcji przemysłowej: 0,6%

AGD

AGD


Wartość sprzedaży: 5,46 mld PLN

Udział w produkcji przemysłowej: 2%

ELEKTRONIKA

ELEKTRONIKA


Wartość sprzedaży: 37,3 mld PLN

Udział w produkcji przemysłowej: 2,8%

BUDOWNICTWO-BUILDING

BUDOWNICTWO


Wartość produkcji: 288 mld PLN

Udział w przemyśle ogółem: 20,3%

MASZYNY-MASCHINES-TOOLS

MASZYNY


Wartość produkcji: 36 mld PLN

Udział w przemyśle ogółem: 13%

MOTORYZACJA-AUTOMOTIVE

MOTORYZACJA


Wart. produkcji: 140,1 mld PLN

Udział w przemyśle ogółem: 10,1%

* dane statystyczne: Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Atradius, GUS

"Można spotkać tutaj wielu Kontrahentów [...]"