Lista wystawców jest już dostępna!

10.07.2023

12. edycja Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® odbędzie się 4-5 października 2023 r. w EXPO Kraków. Targi są najważniejszym w tej części Europy miejscem na rozmowy o kompozytach. Swój udział potwierdziły już firmy z Polski, Niemiec, Iranu, Włoch, Czech, Szwajcarii, Mołdawii, Niderlandów i Luxemburga. 


Rozmawiamy o tym, co teraz najważniejsze

Targi nie tylko będą okazją do spotkania z firmami i poznania najnowszych technologii kompozytowych, ale również międzynarodowym miejscem spotkań i ważnych dyskusji. Znaczenie kompozytów we współczesnej gospodarce stale rośnie, tak jak i świadomość na temat możliwości ich wykorzystania. Skutkuje to coraz intensywniejszymi dyskusjami i większymi szansami na rozwój firm kompozytowych. 

Współpraca na rzecz odbudowy Ukrainy jest i jeszcze długo będzie jednym z najważniejszych wyzwań dla Europy. Kompozyty odgrywają kluczową rolę w budownictwie i projektowaniu nowoczesnych miast, dlatego ten temat będzie jednym z kluczowych podczas tegorocznej edycji wydarzenia.

Porozmawiamy również o technologiach wodorowych, a podczas targów odbędzie się Hydrogen Summit w ramach Inicjatywy Awangarda.

Współpraca międzynarodowa jest kluczowa w rozwoju technologii i materiałów kompozytowych, dlatego na targach nie zabraknie przedstawicieli firm i instytucji z całej Europy. Już teraz możemy potwierdzić obecność firm z niemieckiego klastra Composites United e.V, które obejmą wspólne stoisko z Polskim Klastrem Technologii Kompozytowych oraz firm irańskich, które zaprezentują się w pawilonie narodowym.

 

Sprawdź listę wystawców

 

Odbierz bezpłatny bilet już teraz

Targi KOMPOZYT-EXPO® cieszą się rosnącym zainteresowaniem, zarówno Polskich jak i zagranicznych firm. Dzięki obecności wielu specjalistów z całej Europy wydarzenie będzie platformą do przeprowadzenia najważniejszych dyskusji, wymiany wiedzy, doświadczenia i przede wszystkim znalezienia solidnych partnerów biznesowych. Bez wątpienia Targi KOMPOZYT-EXPO® są wydarzeniem obowiązkowym dla przedstawicieli całej branży kompozytowej w Europie Środkowo-Wschodniej. 

 

ODBIERZ BILET NA TARGI

 

kompozyt-expo-2022 (55).jpg [235.04 KB]