Mariusz Iwanejko

mi.jpg

Mariusz Iwanejko

Firma: Blejkan S.A.

O Prelegencie:

Absolwent Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Sanitarnej i Wodnej 1983. Praktyk, od początku kariery zawodowej związany z branżą wodociągowo-kanalizacyjną. W 1983 roku jako asystent projektanta w Biurze Projektów Zakładów Azotowych „Puławy”. W 1988 uzyskuje uprawnienia projektowe i wykonawcze. Lata 1991 – 1994 pracuje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w wykonawstwie i nadzorze. Od 1996 pracuje w fińskiej firmie Uponor produkującej rury z tworzyw sztucznych. Odpowiedzialny za sprzedaż systemów infrastrukturalnych jako przedstawiciel handlowy w regionie, następnie jako business development manager. Od 2001 jako kierownik działu metod bezwykopowych w Uponor Polska. Wraz z firmą INFRA sp. z o.o. wprowadzał na rynek w Polsce systemy Flexoren® (PE), Omega Liner® (PVC) i MaxiLine®(PP) do bezwykopowej renowacji kanalizacji.
W latach 2007-2010 jako business development manager w Insituform Polska – czołowym producencie rękawów CIPP do bezwykopowej renowacji kanalizacji.
2012-2019 jako prezes i współwłaściciel w wykonawczej firmie MD Renova sp. z o.o. zajmującej się bezwykopową renowacją przewodów wodociągowych i kanalizacyjnych, głównie metodą krakingu oraz naprawą studni kanalizacyjnych.
Od 2019 w Blejkan S.A. jako dyrektor marketingu.
Członek Stowarzyszenia Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców (SIDiR).