Pierwsza edycja Targów KOMPOZYT-EXPO® miała miejsce w 2009 roku, gdy technologie kompozytowe były w Polsce tematem zupełnie niszowym - w porównaniu do tradycyjnych materiałów, takich jak aluminium czy stal, stanowiły jedynie 5,5% całej produkcji. Z roku na rok ich popularność rosła, aby w 2012 osiągnąć rekordowy wynik 16% udziału w rynku. Targi KOMPOZYT-EXPO® są obecnie jedyną imprezą branżową organizowaną w Polsce ukierunkowaną na dynamicznie rozwijający się rynek materiałów kompozytowych i niewątpliwie przyczyniły się do ich promocji. Jubileuszowa edycja będzie okazją do świętowania sukcesu, ale też zwrócenia uwagi na to, że potencjał tej technologii nie jest  w Polsce jeszcze w pełni wykorzystany. Dla organizatorów targów stanowi to nieustanną inspirację do pracy i polepszania oferty.

Z okazji jubileuszowej edycji powstał film Sites of compoSITES, do którego zaproszono 5 wielkich graczy polskiego rynku kompozytowego: ​KROSGLASS S.A, ​Grupa CIECH, C-L Sp. z o.o., ​MASTERMODEL Sp. z o.o., N-POL.  Z przedstawicielami firm przeprowadziliśmy również wywiady - serdecznie zapraszamy do lektury i zobaczenia filmu.
 
www.kompozyt-expo.pl
08-09 października 2019, EXPO Kraków
 
Już teraz można zarejestrować się na stronie wwww.kompozyt-expo.pl i pobrać identyfikator.  Odwiedź tegoroczne Targi KOMPOZYT-EXPO®