Dwa dni wypełnione prezentacjami branżowych nowości, networkingiem, a także eksperckimi prelekcjami – krótko mówiąc – dziesiąta, jubileuszowa edycja KOMPOZYT-EXPO® zakończona.

 

- Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® są jednym z najważniejszych miejsc spotkań przedstawicieli branży materiałów kompozytowych w Europie Środkowo-Wschodniej od dziesięciu lat. Przez ten czas w roli wystawcy spotkaliśmy się z blisko 1800 firmami z całego świata, a targi odwiedziło ponad 25 tys. zwiedzających. Te liczby są najlepszym podsumowaniem naszej dotychczasowej pracy – wyjaśniała Pani Ewa Woch, Wiceprezes Targów w Krakowie Sp. z o.o.

 

WYSTAWCY-EXHIBITORS-KOMPOZYT-EXPO-2020

 

1 831

Wystawców

 

ZWIEDZAJĄCY-VISITORS-KOMPOZYT-EXPO-2020

 

26 562

Zwiedzających

 

PANSTWA-COUNTRIES-KOMPOZYT-EXPO-2020

 

32

państwa

*dane statystyczne z lat 2010-2019

 

Dobrze zaplanowany udział w targach zawsze przynosi realne korzyści biznesowe. Targi KOMPOZYT-EXPO® są doskonałym miejscem do spotkań, pozyskiwania klientów i optymalizacji sprzedaży. Często rezultaty widoczne są od razu, co podkreślał Alexander Wiesner, dyrektor sprzedaży austriackiej firmy Langzauner GmbH:


- Po drugim dniu mogę powiedzieć, że jestem zadowolony. Udało nam się znaleźć nowych klientów związanych z przemysłem kolejowym – są to firmy, których wcześniej nie znaliśmy. Mamy więc nadzieję, że kontakty nawiązane na targach zaowocują niebawem. Znaleźliśmy także czas, aby porozmawiać z dotychczasowymi klientami. Podsumowując - jestem zadowolony, także z profilu zwiedzających, którzy reprezentują różne branże […].


Tą opinie potwierdzają również inni wystawcy, m.in.: Leszek Prokopowicz, przedstawiciel AMERI-POL TRADING Ltd. Sp. z o.o.:


- W Targach KOMPOZYT-EXPO® bierzemy udział po raz drugi. Widać, że branża w Polsce się rozwija. Jest coraz więcej wystawców i odwiedzających. Wczorajszy dzień okazał się dla nas bardzo satysfakcjonujący - dużo osób było zainteresowanych naszymi produktami. Dodając na koniec – Spokojnie możemy polecić udział w targach innych firmom. Sami planujemy obecność podczas kolejnej edycji.

 

Patronaty i współpraca

 

Aktualności

 Bądź na bieżąco!

subskrybuj newsletter
email marketing api powered by FreshMail