O materiałach kompozytowych bez tajemnic

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® to miejsce prezentacji produktów, innowacyjnych technologii, nawiązywania kontaktów biznesowych, którym towarzyszą pokazy maszyn w cyklu produkcyjnym, a także bogaty program seminaryjny. Tegoroczona edycja odbędzie się 29 i 30 września 2021 w EXPO Kraków.


CLIK-WATCH-TALK 2.0

O trendach, nowościach i kierunkach rozwoju w branży materiałów kompozytowych porozmawiamy w dniach 24-25 marca 2021 r. podczas CLICK-WATCH-TALK 2.0. Druga edycja konferencji online obejmie tematykę: kompozyty metalowe, kompozyty hybrydowe: polimer – metal, monitorowanie uszkodzeń i naprawy kompozytów polimerowych, automatyzacja procesów wytwarzania kompozytowych rur i zbiorników do przesyłania i przechowywania wodoru, a także druk 3D w kontekście perspektyw dla materiałów kompozytowych.

Poprzednia edycja w liczbach

BLOKI-TEMATYCZNE-1.0

PRELEGENCI

PREZENTACJE

UCZESTNICY

Polska - właściwy kierunek

Polska to doskonałe miejsce do inwestowania i rozwijania biznesu. Polski 38-milionowy rynek zbytu jest jednym z największych w Unii Europejskiej. Dogodne położenie w centrum Europy i na skrzyżowaniu jej głównych szlaków komunikacyjnych sprawia, że z Polski można eksportować towary do wszystkich krajów europejskich i w ten sposób dotrzeć do ponad pół miliarda konsumentów. Wśród głównych partnerów handlowych Polski są m.in.: Niemcy, Rosja, Chiny, Francja, Wielka Brytania, Włochy, Węgry, Ukraina i Hiszpania. Światowe koncerny chętnie wybierają Polskę jako lokalizację swoich nowych inwestycji w Europie.

Rada Naukowa

Rada Naukowa jest organem opiniotwórczym, doradczym, wspierającym organizatora Targów KOMPOZYT-EXPO® w kwestiach merytorycznych, które dotyczą m.in. zakresu branżowego, szczegółowej tematyki seminariów odbywających się podczas Targów, a także konkursu targowego.

Przewodnicząca Rady Naukowej

Anna Boczkowska
prof. dr hab. inż.
Politechnika Warszawska, PAN

Członkowie Rady Naukowej

Anna Dolata
dr hab. inż. prof. PŚ


Politechnika Śląska, PTMK

Andrzej Błędzki
prof. dr hab. inż.


Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, PAN

Tadeusz Uhl
prof. dr hab. inż.


Akademia
Górniczo-Hutnicza, PAN

Krzysztof Dragan
Płk. dr hab. inż. prof. ITWL

Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych, PTMK

Stanisław Kuciel
dr hab. inż. prof. PK


Politechnika Krakowska

dr Andrzej CzulakPolski Klaster Technologii Kompozytowych

KOMPOZYT-EXPO® to kontakty biznesowe, którym towarzyszą prezentacje maszyn w cyklu produkcyjnym, a także bogaty program seminaryjny i renomowany konkurs o nagrodę przyznawaną przez branżowych ekspertów. Dostrzegają to polscy i zagraniczni specjaliści. Każda edycja Targów skupia coraz większe grono Zwiedzających, którzy reprezentują bardzo różnorodne branże. Gośćmi są przede wszystkim przedstawiciele kadry zarządzającej, specjaliści i inżynierowie, co świadczy o rosnącej potrzebie innowacyjności. Podczas Targów hala wystawiennicza zamienia się w nowoczesną fabrykę. Wystawcy prezentują usługi oraz maszyny w cyklu produkcyjnym na swoich stoiskach oraz w strefie prezentacji technicznych. W jednym miejscu i czasie docierają do tysięcy specjalistów, oszczędzając czas i pieniądze, maksymalizując zyski i wzmacniają swoją konkurencyjność na rynku.

Aktualności

Patronaty i współpraca

KOTWICA